Skaitmeninė spauda

Skaitmeninė spauda yra nepakeičiama, kai reikia ypač mažo tiražo (pradedant vienu egzemplioriumi) ar nestandartinio dydžio spaudinių. Skaitmeninės spaudos būdu darbas atliekamas ypač greitai. Dažnai skaitmeninė spauda yra pigesnė už tradicinę, nes nėra fotoformų ar spausdinimo formų gamybos etapų.

Esame pažangūs savo klientų partneriai. Mūsų kriterijai: kokybė, darna, greitas užsakymų vykdymas, lankstūs rinkmenų perdavimo formatai ir tikslus spausdinimas. Koks galutinis rezultatas? Mūsų klientams nereikia rūpintis dėl spausdinamos informacijos priežiūros, todėl gali puikiai ir tvirtai dirbti tai, ką išmano.

Spalvota skaitmeninė spauda
Skaitmeninė spauda - tai moderniausias spausdinimo būdas. Per trumpą laiką ir kokiu tik pageidaujama tiražu atlikami įvairūs spaudos darbai - pradedant vizitine kortele ir baigiant didžiuliu plakatu. Skaitmeninė spauda garantuoja nedidelę kainą, nes nereikalauja specialaus sudėtingo paruošimo.

Dalinamės techninias ir logistiniais įvairaus skaitmeninio spausdinimo aspektais tiek, kiek Jūs pageidaujate apie tai žinoti. Mes suteiksime Jums galimybę pamatyti, kaip tiesioginės rinkodaros komunikacijos (ir skaitmeninė spauda) gali būti naudingos Jūsų verslui. Išmokome klientus kaip naudoti kintamos informacijos spausdinimą ir suformuojame bendrą komandą, turinčią įgūdžius ir technines galimybes puikiai įvykdyti darbą.

Gaminamų produktų (atspausdintų skaitmenine spauda) ir atliekamų paslaugų asortimentą sudaro:
- žurnalai ir knygos
- mokomoji, prezentacinė ir marketingo medžiaga
- vizitinės, nuolaidų kortelės
- diplomai, padėkos raštai, kainynai ir pažymėjimai
- projektai ir moksliniai darbai
- ataskaitos, brošiūros
- sąskaitos, įvairi kintama informacija, bilietai
- personalizuoti reklaminiai laiškai
- kvietimai ir proginiai atvirukai
- reklaminiai lankstukai ir plakatai
- skrajutės, lipdukai, etiketės
- skenavimas, maketavimas, dizaino paslaugos
- leidinių klijavimas, segimas, įrišimas
- spausdinimas, vokavimas, pristatymas adresatams

Nerandate sau tinkamos spaudos, domina spaudos kainos susisiekite su mumis el. paštu: spauda@gixstudio.eu