Serverių talpinimas (kolokacija)

Esant poreikiui galime talpinti jūsų fizinius serverius naujame moderniame duomenų perdavimo centre Vilniaus mieste. Eksploatuojamas duomenų centras turi 2 atskirus interneto kanalus (Bitė Lietuva ir Teo) po 1Gbit (santykis Lietuva : Užsienis – 1:1), 2 atskirus elektros įvadus iš skirtingų elektros pastočių, dyzelinį generatorių bei klimato kontrolės sistemą.

Serverių saugykloje naudojami galingi (40-150kW) nepertraukiamo maitinimo šaltiniai. Visa esminė (CORE ROUTING & SWITCHING) įranga yra dubliuota. Visa tai užtikriną tinkamą, stabilų ir nepertraukiamą serverių darbą, bei pasiekiamumą jūsų auditorijose internete.

Patalpinusiems savo fizinį serverį duomenų perdavimo centre, suteikiama:
• Neribotas duomenų srautas
• Atskira 100Mbps linija kiekvienam skirtajam (fiziniam) serveriui
• Neribotas maksimalus kiekis IP adresų
• Serverio korpuso tipas neįtakoja kainos: priimame 19"Rack bei Tower (Įprasto stalinio kompiuterio korpuso) tipo serverius
Serverio talpinimas duomenų centre - 380Lt/mėn
IP adresai suteikiami pagal poreikį: du - nemokamai, po 2,50Lt/mėn už kiekvieną papildomą IP adresą. Ip zonų pradžios yra 82. / 91. / 193. .

Jums pageidaujant, norimos konfigūracijos serverį galime užsakyti, surinkti iš detalių bei pajungti talpinimui. Paslauga nemokama. Dėl norimos konfigūracijos susisiekite su mumis.
Papildomai galite įsigyti:

 • KVM over IP (nuotolinis VGA/Keyboard per WWW). Galima valdyti pvz. kompiuterio BIOS - 20Lt/mėn.
 • PDU over IP (220V elektros valdymas per WWW). Galima nuotoliniu būdu išjungti/įjungti serverį - 20Lt/mėn.
 • DirectAdmin valdymo pulto licencija: 17,00Lt/mėn (arba 170,00Lt/metams).
 • Visiems serverių saugyklos paslaugos klientams yra prieinama 24/7/365 kritinė pagalba telefonu, budinčio sistemų administratoriaus pagalba, taip pat visiems klientams yra taikoma draugiško aptarnavimo nuostata - mes mielai padedame patarimais kaip išspręsti vieną ar kitą iškilusią problemą.

  Serverių saugyklos klientui pageidaujant, nemokamai įdiegsime jo norimą OS, arba pasiūlysime savo valdymo pultą (panelę), galintį tame pačiame serveryje talpinti VPS kaip Linux (OpenVZ) taip ir Windows (KVM).
  Visos kainos yra nurodytos pilnos / Papildomos paslaugos yra apmokestinamos papildomai / Išrašomos sąskaitos faktūros.

  Kontaktai pasiteiravimui / užsakymui:
  El. paštas:. tadas@gixstudio.eu

  Skype:. Gixstudio.eu
  Mob. Tel:. +370 624 62771 / +370 671 73362